Spôsob platby

Dobierka

Zaplatíte pri preberaní tovaru, či už kuriérovi alebo na pošte.

Prevod na bankový účet

Zaplatíte prevodom na niektorý z našich účtov. Tovar (ak je skladom) odošleme až po pripísaní prostriedkov na náš účet, alebo potom, ako nám pošlete výpis z internet bankingu o vykonanom prevode.

Kreditná alebo debetná karta

Zaplatíte kartou cez zabezpečenú platobnú bránu TB CardPay. Tovar (ak je skladom) posielame ešte ten istý alebo nasledujúci pracovný deň.

Dodanie na Slovensko

Balík na poštu (Slovenská pošta): 3,40 €

Pošta doručí balík na poštu podľa adresy dodania. Lehota dodania je za normálnych okolností druhý pracovný deň po dni podania (D+2). Balík si vyzdvihnete vtedy, kedy vám to vyhovuje.

Balík na adresu (Slovenská pošta): 3,50 €

Lehota dodania je za normálnych okolností druhý pracovný deň po dni podania (D+2). V prípade dobierky platba kuriérovi iba v hotovosti.

Kuriér (Slovenská pošta): 5,00 €

Lehota dodania je za normálnych okolností nasledujúci pracovný deň po dni podania. V prípade dobierky platba kuriérovi kartou alebo v hotovosti.

Doprava zdarma od 50,- €

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne 50,00 eur a viac, doručíme vám tovar na naše vlastné náklady službou Kuriér (Slovenská pošta).

Osobný odber v Bratislave

Mapa pre banner

V prípade osobného odberu odpadajú akékoľvek náklady na dodanie. Osobný odber je možný iba na základe správy o vybavení objednávky. Vždy je potrebné si dohodnúť termín osobného odberu, inak hrozí, že v sídle spoločnosti nebude osoba kompetentná na odovzdanie tovaru. Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

Šaštínska 21 (rodinný dom)
Karlova Ves (nad Metrologickým ústavom)
Bratislava

Platba v hotovosti alebo kartou v prípade osobného odberu nie je možná. Pre osobný odber musí byť objednávka vopred vyplatená.

Dodanie do Českej republiky

Balík na adresu: 12,00 €

Tovar posielame do ČR službou Kuriér DPD.

Doprava zdarma: od 150,00 €

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne čiastku vrátane DPH 150,00 eur a viac, doručíme tovar službou Kuriér DPD (predtým Geis) na naše náklady.

Ostatné

Nákup na firmu

Ak nakupujete na firmu, vyplňte polia pre IČO a DIČ, prípadne IČ DPH, alebo ich poznačte do poznámky.

Vrátená zásielka

Ak sa nám zásielka vráti nie z našej viny, opakované odoslanie zásielky po dohode so zákazníkom je spoplatnené sadzbou podľa dohodnutého spôsobu dodania.

Ak tovar nie je skladom

V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že tovar napriek uvedenej dostupnosti nie je na sklade. Vtedy sa dodávka predĺži spravidla o niekoľko dní, o čom vás upozorníme mailom alebo telefonicky.

Týmto prípadom sa snažíme do značnej miery predchádzať.

Vrátenie tovaru

V priebehu 14 dní od prevzatia tovaru nám ho môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu. Na nasledujúcom odkaze môžete prevziať Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku.