AuVita

Cesta k AuVite bola dlhá.

Mám diplom z EF SVŠT, navrhoval som hardvér, neskôr som programoval a robil preklady v kombinácii nemecký/slovenský jazyk, ktoré robím doteraz. Úplne pragmatický postoj k vede a technike. Z ezoteriky som sa smial, pretože ako sa hovorí, čo nemožno odmerať, to neexistuje.

V istej fáze života sa mi však prestalo dariť. Čoho som sa chytil, to dopadlo zle, aj rutinné činnosti. Ako v začarovanom kruhu. Doslova nasrané v rukách a nesprávne rozhodnutia.

Mal som šťastie. Dostal som sa k človeku, lekárovi s titulom, ktorý ma virguľou pomeral, sucho skonštatoval kliatbu, spravil minútovú úpravu, overil odstránenie kliatby.

Zabralo to, doslova z jedného dňa na druhý. Opäť začali prichádzať zákazky, opäť som sa dokázal uživiť a radovať zo života. Keďže dotyčný lekár pracoval technikou, ktorá z môjho technického pohľadu mala systém, žiaden tarot alebo krištáľová guľa, povedal som si, že sa to naučím. Aby som vedel ochrániť seba a svojich blízkych.

Cesta trvala viacero rokov, ale naučil som sa túto techniku. Naučil som sa tiež, že všetci a všetko sme bytosti. Živé aj zdanlivo neživé, na inej úrovni života. A sme obklopení aj bytosťami, ktoré nevidíme. Aj tieto bytosti možno merať, zisťovať ich dispozície a upravovať ich. Sme obklopení vibráciami, programami, žiarením, bytosťami a javmi na jemnohmotnej úrovni, ktoré nevidíme a veda ich (zatiaľ) nevie objektívne merať.

Sme bytosti doslova ubíjané anomáliami, kliatbami, negatívnymi programami. Naučil som sa tieto svinstvá zo seba dávať dole. A niekedy vtedy sa zrodila myšlienka e-shopu s nevšedným tovarom. E-shop s tovarom, ktorý by pomáhal ľuďom vrátiť sa do harmónie so sebou, so svojim okolím. Začalo to úpravou vody kryštálmi, neskôr pribudlo všetko ostatné, čo nájdete na portáli AuVita. Nie je to len tovar z prostredia ezoteriky, ale aj z prostredia vedy, napríklad fenomén vodíka a jeho terapeutických účinkov. Preložil a vydal som aj dve knihy o vode nemeckého autora, ktoré približujú tému vodíka vo vode a vysvetľujú názornou formou fungujúce techniky úpravy vody a tiež rôzne bludy o vode.

Mimochodom, v rámci cesty k AuVite som absolvoval aj sedenie u vedmy Luisy Muratori. Nakreslila mi obrázok, ktorému som vtedy nerozumel. Dnes viem, čo je na ňom. Je to ionizátor vody, ktorý generuje živú a neživú vodu, ktoré tiež predávam, inštalujem a servisujem.

Som auVita - ionizátor vody

Ak vás problematika jemnohmotného sveta zaujala, vstúpte do obchodu. Kúpou každého z produktov podporíte moju snahu hľadať nevšedné, estetické a prospešné produkty a ponúkať ich za rozumnú cenu. Tak, aby energie ostali zachované.

Juraj Mitterhauszer

Vstúpte do obchodu
bambusové listy