Dodanie na Slovensko

Balík na adresu – 3,50 €

Objednaný tovar doručíme službou Balík na adresu Slovenskej pošty na adresu uvedenú v objednávke ako doručovacia adresa. Lehota dodania je druhý pracovný deň po dni podania (D+2). Aktuálna cena služby je 3,50 eur vr. DPH.

Expres kuriér – 5,50 €

Objednaný tovar doručíme expresne kuriérom Slovenskej pošty na adresu uvedenú v objednávke ako doručovacia adresa. Lehota dodania je nasledujúci pracovný deň po dni podania. Aktuálna cena služby Expres kuriér na Slovensko je 5,50 eur vr. DPH.

Doprava zdarma

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne 70,00 eur a viac, doručíme vám tovar na naše vlastné náklady službou Expres kuriér.

Osobný odber (v Bratislave)

V prípade osobného odberu odpadajú akékoľvek náklady na dodanie. Osobný odber je možný iba na základe správy o skompletizovaní objednávky. Vždy je potrebné si dohodnúť termín osobného odberu, inak hrozí, že v sídle spoločnosti nebude osoba kompetentná na odovzdanie tovaru. Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

Šaštínska 21 (rodinný dom)
Karlova Ves (nad Metrologickým ústavom)
Bratislava

Dodanie do Čiech

Balík na adresu – 12,00 €

Paušálna cena poštovného pre službu Balík na adresu do Čiech je 12,00 eur vrátane DPH.

Doprava zdarma od 150,00 €

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne čiastku vrátane DPH 150,00 eur a viac, doručíme tovar službou Balík na adresu na naše  náklady.

Dodanie do ostatných krajín Európy

Balík na adresu – 17,00 €

Paušálna cena poštovného pre službu Balík na adresu do ostatných krajín Európy je 17,00 eur vrátane DPH.

Doprava zdarma od 250,00 €

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne čiastku vrátane DPH 250,00 eur a viac, doručíme tovar službou Balík na adresu na naše  náklady.

Nedoručiteľná zásielka

Ak sa nám zásielka vráti ako nedoručiteľná, opakované odoslanie zásielky po dohode so zákazníkom je spoplatnené sadzbou podľa dohodnutého spôsobu dodania.

Ak tovar práve nie je skladom

V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že tovar práve nie je na sklade. Vtedy sa dodávka predĺži spravidla o 7 až 10 dní, o čom vás však upozorníme mailom alebo telefonicky.

Týmto prípadom sa snažíme do značnej miery predchádzať.

Vrátenie tovaru

V prípade obchodu uzatváraného na diaľku má spotrebiteľ právo vrátiť tovar v priebehu 14 dní od jeho prevzatia. Na tomto odkaze si môžete prevziať Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku.

bambusové listy